Visiitkaardid

Visiitkaart on omamoodi isikutunnistus, firmamärk – ärisuhtluse lahutamatu osa. Visiitkaardid on Teie heaks töötavad „agendid”, esindades Teie huve nii suurtel messidel kui isiklikel kohtumistel, nii esmatutvuse kui ka pikaajalise koostöö käigus.
Läbimõeldult kujunduse abil saavutate suurema tõenäosusega edu. Visiitkaart jääb  Teie kliendile või äripartnerile ning tihtipeale kujuneb selle põhjal ka esmamulje Teist. Kui Te olete harjunud valima äärmise hoolega riietust, millega  minna ärikohtumisele, siis tasub samasuguse hoolega suhtuda ka visiitkaardi valmistamisse.

Pakume praktiliselt kõiki trükiliike visiitkaartide valmistamiseks. Teil jääb üle vaid teha oma valik.

Visiitkaart /kogus

100

1000

5000

ühepoolne lamineeritud

Chatbots: 11,00€

Chatbots: 79,30€

Chatbots: 391,14€

telli
ühepoolne

Chatbots: 6,00€

Chatbots: 57,60€

Chatbots: 286,20€

telli
kahepoolne lamineeritud

Chatbots: 14,00€

Chatbots: 96,58€

Chatbots: 457,92€

telli
kahepoolne

Chatbots: 9,00€

Chatbots: 74,88€

Chatbots: 352,98€

telli

e-pood

-29%
From 10,00Kujunda ise
Alates 0,11 €/tk

Projektimüük: prindi.me

Lisateenused

Lamineerimiseks (kiletamiseks) pakume oma klientidele erineva paksuse (24–250 μm) ja mõõtmetega laminaati.

Lamineerimiskiled võivad olla:

  • läikivad – annavad suurepäraselt edasi kujutise värve, tuues esile nende kirkuse ja sügavuse. Läikival pinnal tekkiv peegeldus võib aga halvendada väiksemate detailide, näiteks teabeteksti, märgatavust;
  • matid – välistavad peegelduste tekke ning pinnale on võimalik hõlpsasti peale kirjutada. Kirjutatud teksti saab kustutuskummi abil raskusteta eemaldada. Mati kilega kaetud tooted näevad esinduslikumad välja ning tavaliselt kasutatakse matti kilet visiitkaartide ja kallima reklaamtoodangu lamineerimiseks;
  • tekstuuriga – näiteks liiva, lõuendit, lina, kangast või šampanjapritsmeid imiteerivat laminaati kasutatakse kujutise pinna dekoreerimiseks.

Lamineerimiseks kasutame kas spetsiaalseid rull-laminaatoreid või lamineerimistaskuid.

Rull-laminaatoreid saab kasutada erineva suuruse ja kujuga toodete lamineerimiseks, piiranguks võib olla vaid rulli pikkus (kuni 300 m).

Kui Teil on kontoris või kodus olemas lamineerimistaskute kasutamist võimaldav laminaator, siis saame pakkuda Teile selle tarbeks soodsa hinnaga laminaati.