Rõivatrükk

Rõivatrükk

Pakume oma klientidele tervet teenuste kompleksi – meie juures on teil võimalik valida tekstiiltoode, tellida kujundus ja trükk.
Me pakume kvaliteetseid tekstiiltooteid: T-särke, särgid, polosärke, spordirõivaid, triiksärke, fliise, tuulepluuse, jopesid, peakatteid, kotte ja palju muud.
Logo, pildi või foto pealekandmiseks kangale kasutame järgmisi tehnikaid:

Termotrükk

Ühevärvilise pildi pealekandmiseks kasutatakse vastavat värvi spetsiaalset termokilet, mis kantakse termopressi abil soovitud tootele. Selline meetod sobib firma logo või näiteks ühevärvilise teksti pealekandmiseks. Erinevat värvi ja mitmesuguse tekstuuriga kilede rohkus võimaldab kujundada tekstiiltooteid omapäraste ja eredavärvilistena.
Värviliste fotode, logode või piltide pealekandmiseks trükitakse need esmalt spetsiaalsele kilele või paberile, ja seejärel kantakse termopressi abil tootele.

DTF ehk “Otse filmile” on innovaatiline trükitehnika, mis võimaldab kujundusi otse erinevatele kangastele ja aluspindadele üle kanda spetsiaalse printeri ja unikaalse protsessi abil. Erinevalt traditsioonilistest trükimeetoditest ei vaja DTF trükkimine ülekandepaberit ega sublimatsioonitinti.

DTF trükk

Masintikkimine

Masintikkimine on tekstiilitrüki alternatiiv, kuna on olemas materjale ja tooteid, millele trükkimine ei ole võimalik. Sellisel juhul saab logode või piltide pealekandmiseks kasutada just masintikkimist.

 
 

Siiditrükk

See on trükimeetod, mille puhul luuakse kujutis tootele värvi vajutamisega läbi trafareti. Iga värv kantakse peale spetsiaalselt valmistatud plaatide abil ning just seepärast sõltub hind värvide arvust, kujunduse suurusest ja toodete kogusest. Siiditrükk sobib ideaalselt suure hulga ühesuguste toodete valmistamiseks, sest nii tuleb ühe ühiku hind märgatavalt madalam kui termotrüki puhul.

Sublimatsioontrükk

Sublimatsioonitehnika võimaldab taasluua mistahes värvikombinatsiooniga pilte, ka fotosid. Sublimatsioontrüki protsess koosneb kahest etapist:

1. Värvilise kujutise kandmine spetsiaalsele vahealuseks olevale paberile;

2. Kujutise kandmine vahealuselt tekstiiltoote pinnale.
Selle trükimeetodiga saadud kujutis on vastupidav keskkonnamõjudele (tolm, mustus, vesi, UV-kiirgus jne) ning ei kaota oma kirkust isegi pärast mitmekordset pesu. Samuti ei pleegi see ära päikese käes ning ei luitu ajaga. Sobib pikaajaliseks kasutamiseks mõeldud toodetele.
Sublimatsioontrüki jaoks sobivate kangaste sortiment on väga lai: lipuriie, erineva tihedusega atlassid, sünteetiline trikotaaž, kleidi- ja ülikonnariie, šifoon, voodri- ja vihmamantliriie jne. Sublimatsioontrüki peamiseks puuduseks on see, et värvid kinnituvad vaid polümeermaterjalile. See tähendab, et kangas peab sisaldama vähemalt 65% sünteetilisi kiudusid (peamiselt polüestrit).
Veel üheks puuduseks on see, et värvida saab ainult valgeid kangaid. See eripära on tingitud sellest, et pealekandmise protsessi käigus ei teki tekstiilpinnale mitte värvikiht, vaid värvaine tungib kiudude vahele, seejuures on kiududele tekkiv värvaine kiht nii õhuke, et ei moodusta märgatavat katmisefekti. Kuid sellel puudusel on ka üks tugevus: värvitud kangas ei kaota elastsust ning värvikiht ei pragune pingutamisel.

From 6,40
6,40
Alates 7.20 €/tk