Ofsettrükk

Offset ehk lametrükk printimise ajalugu ulatub enam kui saja aasta taha, mil 1904. aastal unustas New Yorgist pärit trükitöötaja Ira Rubel laadida uut paberit trükimasinasse. Selle õnneliku õnnetuse tulemusena nägi ta aga, et tulemus oli märksa teravam ning parema kvaliteediga, rääkimata trükitööriista märksa suuremast vastupidavusest. Sellest hetkest alates hakati trükitöös kasutama tehnikat, milles trükiti vahevõlli abil, ilma paberi ja trükiplaadi kokkupuuteta (offset – ing k “vormiga mitte kokku puutuma”). Tänaseks päevaks on kõnealune tehnoloogia arenenud nii täpsuse, printimiskvaliteedi kui ka värvierksuse vallas.

Offset printimine sobib kõige paremini suurte trükitiraažide puhul, kus hinda mõjutab trükimaterjali kulu. Väiksemate tiraažide puhul moodustaks ainiti trükiplaat märkimisväärse hinna projekti lõpparvest. Keskmine offset-printimise projekt hoomab tiraaži umbkaudse suurusega 1000 eksemplari, kuid kõik sõltub töö suurusest, detailsusest ja muust analoogsest. Offset printimise abil pole võimalik luua isikustatud trükiseid (nt isikupõhised visiitkaardid), kuid see on võimalik digitaaltrükkimise abil.

Fuze LAB pakub teile lahendusi, mis mahuvad teie eelarvesse ning saavad valmis õigeaegselt. Oleme valmis ka lisatöödeks (sh. järeltöötlus, disain jm). Lai värvivalik, erinevad toormaterjalid ning suur kogemustepagas võimaldavad meil pakkuda oma klientidele rikkalikku “menüüd”.

 

e-pood

-29%
From 10,00Kujunda ise