Laserlõikus ja CNC freesimine

Laserlõikus ja CNC-freesimine vastavalt kliendi joonistele. Kui teil joonist ei ole, siis saame Teid aidata ning valmistada vajalikud failid mis sobivad detailide lõikamiseks.

Laserlõikus ja graveerimine

Laserlõikus on kaasaegne ja kvaliteetne pleksiklaasi, puidu, vineeri ja mitmesuguste plastiliikide töötlemise viis. Selle abil valmistatakse reklaamtoodangut, meeneid, dekoratiivseid elemente, tooteid üksikjooniste järgija palju muud. Teostame laserlõikust CO2-laserseadmega.

Lõigatavate materjalide paksused võivad olla 0,1-20mm vahel.

Lasergraveerimise käigus ei puutu graveeritav ese kokku mehaanilise esemega, vaid graveerimine toimub laser kiirega. Lasergraveerimine võimaldab graveerida väga täpseid detaile. 

Graveerida saab pea kõiki materjale mida lõigatagi. Oleme alati valmis teostama näidist või proovitööd.

CNC freesimine ja puurimine

Tööpingi seadistamine on suhteliselt lihtne ja joonisest tooteni protsess on kiire, see võimaldab valmistadalühikese ajaganii üksikobjekte, kui seeriatoodangut.

CNC freesimine võimaldab effektiivselt freesida erinevaid lehtmaterjale.

Lisaks lõigata saab ka enamikke materjale, mida lõikame laseriga. Lähtuvalt soovitud tulemusest saab valida, kas soovite laserlõikust või CNC freesimist. Näiteks pleksiklaasi lõikeserv jääbCNC freesimiselmatt, mis annab hea tulemuse mati pinnaga satiinplekside lõikamisel. Laserlõikamisel pleksiklaasi serv jääbkirgas 

Tootearendus ja prototüüpimine

e-pood

Projektimüük: prindi.me