Laiformaat

Laiformaat trükk (suureformaadiline trükk)

Laiformaat trükk on digitaaltrüki üks liik, kuid oleme otsustanud sellest eraldi rääkida, kuna laiformaat trükki kasutatakse laialt nii välisreklaami valmistamisel kui ka interjööris. Laiformaat printerid võimaldavad trükkida plakateid mõõdus A2, bännereid mõõduga 6x3m reklaamstendi jaoks, erikujulisi sõidukite kleebiseid, erinevate mõõtudega lõuendeid interjööri jaoks ja palju muud… võimalused on väga suured ja see on vaid murdosa võimalustest, millega saame rõõmustada originaalseid lahendusi hindavaid kliente!

Ülemakstud mittegabariitsete ofsettrükis plakatite aeg on ammu möödas! Fuze LAB pakub kvaliteetsete A0, A1 jne formaadis plakatite trükki ülimalt konkurentsivõimelise hinnaga ning vastavalt meie kõrgele kvaliteedistandardile.

Laiformaat printerite trükilaius võimaldab valmistada trükised laiusega 5 meetrit ja pikkusega kuni kümnete meetriteni.

Laiformaat materjalid

Laiformaat trükkimiseks kastutatakse järgmisi materjale: paber, PVC kile, bänner kangas, roll-up stendide materjal (presentation film), pop-up stendide materjal, võrk, spetsiaalne tekstiil/kangas, tapeet materjal, lõuend, Backlit PET film.

Laiformaat trükkimise peamiseks eeliseks on individuaalsed formaadid! Ei pea trükkima ainult A3, A2, A1, A0 formaate, vaid trükis tuleb täpselt selliste mõõtudega, millist Teile vaja läheb.

Järeltöötlus

Trükk on vaid üks külg eduka reklaami tootmise protsessis. Kuna lõpptoote väljanägemise ja tajutava vormi kooskõla on ääretult oluline, pakub Fuze LAB oma klientidele järgmiseid töötlemisteenuseid:

  • formaadi lõikamine
  • lamineerimine
  • plotteriga (lõikuriga) kontuuri lõikamine
  • bännerite keevitamine, tunnelid, servad, ööside paigaldus
  • lõuendite raamimine
  • trükiste paigaldus KAPA, PVC, klaasi, metalli ja teiste pindade peale

e-pood