Fuze LAB on Tallinnas asuv edukas trüki- ja reklaamiteenust pakkuv ettevõte, mis tegutseb lisaks Eestile ka Lätis, Leedus ja Soomes.

Pakume oma klientidele trükkimise ja reklaami valmistamise täisteenust alates kujundusest kuni materjali valmimiseni. Tänu pikaajalisele kogemusele suudame ellu viia ka kõige huvitavamad ja keerulisemad ideed.

Meie toodete sortiment on äärmiselt lai: pakume kõikvõimalikke tooteid alates tavalistest visiitkaartidest ja flaieritest (mida saame vajadusel ka poole tunniga valmistada) kuni liivatrükis toodete ja keerukate, käsitsi kokku pandavate mahukate kalendriteni.

Erinevalt traditsioonilistest trükiteenust pakkuvatest ettevõtetest on Fuze LAB’i meeskond valmis täiendama teie reklaamiosakonda aitamaks vähendada kulusid ja materjalide valmimise tähtaegu.

Kui vajate abi kujundamisel, reklaammaterjalide  valmistamise plaani ja eelarve koostamisel või  reklaamikampaania planeerimisel, või soovite lihtsalt materjale komplekteerida ja ümbrikuid personaliseerida, siis oleme alati valmis pakkuma teile professionaalset nõu ja abi.