Ettevõttest

Fuze LAB on Tallinnas asuv edukas trüki- ja reklaamiteenust pakkuv ettevõte, mis tegutseb lisaks Eestile ka Lätis, Leedus ja Soomes.

Pakume oma klientidele trükkimise ja reklaami valmistamise täisteenust alates kujundusest kuni materjali valmimiseni. Tänu pikaajalisele kogemusele suudame ellu viia ka kõige huvitavamad ja keerulisemad ideed.

Meie toodete sortiment on äärmiselt lai: pakume kõikvõimalikke tooteid alates tavalistest visiitkaartidest ja flaieritest (mida saame vajadusel ka poole tunniga valmistada) kuni liivatrükis toodete ja keerukate, käsitsi kokku pandavate mahukate kalendriteni.

Erinevalt traditsioonilistest trükiteenust pakkuvatest ettevõtetest on Fuze LAB’i meeskond valmis täiendama teie reklaamiosakonda aitamaks vähendada kulusid ja materjalide valmimise tähtaegu.

Kui vajate abi kujundamisel, reklaammaterjalide  valmistamise plaani ja eelarve koostamisel või  reklaamikampaania planeerimisel, või soovite lihtsalt materjale komplekteerida ja ümbrikuid personaliseerida, siis oleme alati valmis pakkuma teile professionaalset nõu ja abi.

Trükikoda ja tehnoloogiad

Trükikoda FuzeLab. Me jälgime rangelt kasutatavate materjalide kvaliteeti ja pöörame suurt tähelepanu seadmete ja kogu toodangu keskkonnahoidlikkusele! Meie toodangu valmistamise käigus ei eritu keskkonda kahjulikke aure ega lõhnu, toodang on keskkonnasäästlik ja ohutu. Seepärast on meie püsiklientide seas laste-, õppe- ja tervishoiuasutused, restoranid, kohvikud, teatrid, kontserdimajad, hotellid, kaubandusettevõtted ja pangad. Kasutame reklaammaterjalide tootmiseks maailma juhtivate tootjate (Hewlett Packard, Epson, Xerox, Mutoh, Summa, Trotec) kvaliteetseid seadmeid, mis võimaldab meil järjepidevalt tootlikkust parandada. Tänu nüüdisaegse tehnoloogia kasutamisele logistikas ja juhtimises saame täita igasuguse tellimuse ja leida kliendi jaoks parima lahenduse.

DIGITRÜKK

Tehnoloogia väga oluline eelis on selles et trükised saavad kiiresti valmis- kõigest 24 tunni jooksul või isegi kiiremini. Antud juhul on olulisimaks trumbiks operatiivsus. Digitrükki on soodne kasutada väiksema tiraaži korral (50, 100, 500, 1 000 tk).

Rohkem Infot

Ofsettrükk

Ofsettrükk on lametrükimenetlus, mille puhul trükivärv kantakse trükivormilt paberile elastse kattega vahesilindri abil. Võimaldab suurte tiraažide korral hoida tooteühiku hinda madalal. Miinuseks on ühe nädala pikkune valmistamisaeg.

Rohkem Infot

SIIDiTRÜKK

Iidne trükitehnoloogia, kus trükitav kujutis kantakse edasisele pinnale kasutades võrkmaterjali. Võimalik trükkida kartongile, igasuguse paksusega paberile ja plastikule. Siiditrükis trükised näevad originaalsed välja, ent on ka pisut kallimad.

Rohkem Infot
lamineerimine
LAMINEERIMINE

Vajate veekindlat plakatit või kuulutust? Soovite visiitkaartidele tugevdust või matti pinda? Tahate kaitsta välitingimustes kasutatavaid kleebisreklaame pleekimise, kriimustuste ja grafiti eest? Sellisel puhul on lamineerimine ideaalne lahendus.

Rohkem Infot
Laserlõikamine

Laserlõikus on kaasaegne ja kvaliteetne pleksiklaasi, puidu, vineeri ja mitmesuguste plastiliikide töötlemise viis. Selle abil valmistatakse reklaamtoodangut, meeneid, dekoratiivseid elemente, tooteid üksikjooniste järgija palju muud. Teostame laserlõikust CO2-laserseadmega.

Rohkem Infot
laserlõikus
CNC freesimine
CNC freesimine ja puurimine

CNC freesimine võimaldab effektiivselt freesida erinevaid lehtmaterjale.

Rohkem Infot

Projektimüük: prindi.me

meie tooted ja tegevused

visiitkaardid-digitrukis
Visiitkaardid
maxima-flaierid
Flaierid
fruitxpress-catalogue
Kataloogid
Brośüürid
blanketid
Blanketid
Menüüd
Календари
Kalendrid
dokumendikaaned
Kaaned
erikujulised-kleebised-kontuurloikus
Kleebised
liebherr-lamineeritud-plakatid
Plakatid
Bännerid
jewisee-logoga-pastapliiatsite
Pastakad
Plastikkaardid
Kaardid
ffc-umbrikud
Ümbrikud
bamba_t-shirt
Tekstiil
trukk-tassile-maxima
Suveniirid
Käsilipud
templid
Templid
Roll-up Banners
Roll UP

Lisateenused

Online trükikoda

-29%
From 10,00Kujunda ise
Alates 16,99 €/tk