Dokumendikaaned

Kummalisel kombel on kõige olulisemateks kontoritarveteks kujunenud erinevad kaaned ja mapid. Dokumendikaaned, aadressimapid, kartongist, nahast või paberist kaaned, diplomikaaned, kiletaskud – neid on lõputult palju! Mõnikord me isegi ei teadvusta endale kui palju aega aitab selliste lihtsate kaante kasutamine säästa. Kaante peamine funktsioon on säilitada dokumentide väljanägemist. Kaaned ja mapid aitavad Teil hoida korras sissetulevaid dokumente, aga ka leida hõlpsalt juba olemasolevat infot.
Meie ettevõte pakub oma klientidele kaante ja mappide valmistamist. Selliseid kaasi võib kasutada nii ettevõttesiseses dokumendiringluses kui ka reklaam- ja tutvustavate materjalide saatmiseks. Firmakaante kasutamist peetakse ärimaailmas heaks tooniks ning need kuuluvad kahtlemata äriinimese imago juurde.
Kaante kujundus ei ole sugugi vähem tähtis. Meie spetsialistid valmistavad ette näidised, mis järgivad Teie ettevõtte ühtset stiili. Logoga firmakaaned mõjuvad kindlasti positiivselt suhtluses äripartneritega, samas on nad ka omapäraseks reklaamielemendiks.
Kaante ja mappide tellimuse esitamisel pakume Teile mitmekesist värvivalikut. Te saate valida värvitoonid, mis vastavad täielikult Teie firmastiilile. Kaante ja mappide valmistamiseks kasutame digi- ja ofsettrükki. Samuti pakume toodete trükijärgset töötlust, näiteks lamineerimist, fooliumtrükki, surutrükki ja UV-lakiga katmist.

 

e-pood