Digitrükk

Digitrükk

Töö on valmis 24-tunniga ja ofsettrükimeetodile sarnane kvaliteet – see on võimalik ja see on digitrükk! Kauaaegne kogemus reklaamivaldkonnas on meid veennud, et ei ole olemas midagi võimatut!

Alates 2009. aastast töötab Fuze LAB usinalt selle nimel, et muuta digitrükk kvaliteeti järjest paremaks. Me rakendame kogu oma jõu, et suurendada töö paindlikkust, vähendades samal ajal toodete hindu ja tööde tähtaegu.

 

Meie tehnilised võimalused, mille hulka kuuluvad ka kvaliteetsed Xerox DocuColor printereid, muudavad isegi kuuevärvilise kõrge resolutsiooniga trüki tegemise lihtsaks ja kättesaadavaks.

 

Individuaalsed formaadid

Digitrüki üheks eeliseks on individuaalsete formaatide võimalus. Ebastandardse suurusega dokumendid, taskukaaned, A2 plakatid või kuni 11 meetrit pikad bännerid – see on vaid murdosa võimalustest, millega saame rõõmustada originaalseid lahendusi hindavaid kliente!

Asjatundlik töötlemine

Trükk on vaid üks külg eduka reklaami tootmise protsessis. Kuna lõpptoote väljanägemise ja tajutava vormi kooskõla on ääretult oluline, pakub Fuze LAB oma klientidele töötlemisteenuseid, mis hõlmavad lõikamist, voltimist, brošeerimist, lamineerimist ja köitmist.

Personaliseeritud digitrükk

Too oma individuaalsus esile!
Personaliseeritud trükki kasutades saab dokumentide osi kombineerida ilma lisahäälestuskuludeta.

Laiformaat trükk

Ülemakstud mittegabariitsete ofsettrükis plakatite aeg on ammu möödas! Fuze LAB pakub kvaliteetsete A0, A1 jne formaadis plakatite trükki ülimalt konkurentsivõimelise hinnaga ning vastavalt meie kõrgele kvaliteedistandardile.

 

e-pood

6,40
From 6,40
Alates 7.20 €/tk
Alates 24 €
Alates 1,00 €/tk
Alates 0,47 €/tk
Alates 0,41 €/tk
Alates 0,34 €/tk
Alates 0,54 €/tk
Alates 0,50 €/m2
Alates 16,99 €/tk

Projektimüük: Prindi.me