fbpx

E-pood

E-pood
  • Allahindlus!
    Klassikaline seinakalender TRIO Kalender koosneb kahest osast: - kalendripäis teie kujundusega või fotoga - kalendrilehed Suurepärane kingitus sõpradele ja sugulastele!
  • Fotolõuend oma lemmikfotoga! See on suurepärane viis ja võimalus muuta oma fotod kunstiteoseks. Me prindime Teie fotod ainult kvaliteetsele lõuendile.Sinu fotoga kvaliteetne raamitud lõuend on Suurepärane kingitus sõpradele, sugulastele või kallimale Sõbrapäevaks!Valmistamine võtab ainult 2 tööpäeva ja kuller toob Teile lõuend otse koju või kontorisse. Soovi korral saate ise meie Tallinna stuudiost oma tellimust kätte saada tööpäeviti 9.00 - 17.00.
  • Fotolõuend oma lemmikfotoga! See on suurepärane viis ja võimalus muuta oma fotod kunstiteoseks. Me prindime Teie fotod ainult kvaliteetsele lõuendile.Vali oma lemmik pilt, mis sobiks mõõdule 60x40cm (saab panna nii vertikaalselt, kui ka horisontaalselt sõltuvalt valitud pildist). Laadi valitud pilt meile ülesse ja saa valmis lõuend kätte juba 2-3 päeva pärast.Sinu fotoga kvaliteetne raamitud lõuend on suurepärane kingitus sõpradele, sugulastele või kallimale Sõbrapäevaks!Valmistamine võtab ainult 2 tööpäeva ja kuller toob Teile lõuend otse koju või kontorisse. Soovi korral saate ise meie Tallinna stuudiost oma tellimust kätte saada tööpäeviti 9.00 - 17.00.
  • Fotolõuend oma lemmikfotoga! See on suurepärane viis ja võimalus muuta oma fotod kunstiteoseks. Me prindime Teie fotod ainult kvaliteetsele lõuendile.Vali oma lemmik pilt, mis sobiks mõõdule 30x40cm (saab panna nii vertikaalselt, kui ka horisontaalselt sõltuvalt valitud pildist). Laadi valitud pilt meile ülesse ja saa valmis lõuend kätte juba 2-3 päeva pärast.Sinu fotoga kvaliteetne raamitud lõuend on suurepärane kingitus sõpradele, sugulastele või kallimale Sõbrapäevaks!Valmistamine võtab ainult 2 tööpäeva ja kuller toob Teile lõuend otse koju või kontorisse. Soovi korral saate ise meie Tallinna stuudiost oma tellimust kätte saada tööpäeviti 9.00 - 17.00.

Contact us

Tel. +372 68 63 153
E-post: info@fuzelab.ee

Betooni 6, 11415 Tallinn

Contact us

Tel. +372 68 63 153
E-post: info@fuzelab.ee

Betooni 6, 11415 Tallinn